Сайт для мам

Як правильно вибрати зубну пасту

Більшість сімей приділяють недостатньо уваги такому важливому питанню, як підбір зубної пасти. Мало хто читає їхній склад, і ще менше звертаються до стоматолога за допомогою у виборі пасти. Тим часом, поняття «хороша зубна паста» визначається не ціною, не рекламою і навіть не брендом, а в першу чергу тим, чи підходить вона вашим зубам.

Людей непокоїла проблема зубного нальоту та неприємного запаху з рота ще за 5000 років до нашої ери. Протягом тисячоліть люди експериментували зі складом, щоб створити продукт, який би добре чистив зуби, мав приємний смак та запах.

Сучасній людині не потрібно шукати чарівну формулу. За нас все зробили виробники – провели дослідження, створили унікальні формули, здатні вирішувати найрізноманітніші завдання (від усунення запаху до відбілювання та зміцнення зубної емалі). Нам залишається лише правильно використовувати досягнення гігієнічної стоматології. Підібрати зубну пасту можна в широкому асортименті інтернет-магазину «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/ru/telo/sredstva-gigieny-polosti-rta/zubnye-pasty/c/M7001.

Чому важливо вибирати зубні пасти індивідуально:

 • Різні засоби мають різний склад та призначення.
 • Неправильний вибір може призвести до погіршення стану зубів.

Види зубних паст

Одним з основних критеріїв класифікації зубних паст є тип дії:

 1. Гігієнічні – підходять для щоденного використання людьми зі здоровими зубами, призначені виключно для чищення та освіження дихання.
 2. Лікувально-профілактичні – засоби комплексної дії, призначені для ефективного догляду та лікування/профілактики певних стоматологічних проблем (хвороб ясен, карієсу тощо).
 3. Лікувальні – засоби з активними інгредієнтами, які призначає лікар. Їх застосовують курсом, і вони допомагають при лікуванні стоматологічних захворювань (стоматит, кандидоз та ін.).

Типи зубних паст за призначенням та складом:

 • Десенсибілізуючі (для чутливих зубів) усувають сприйнятливість до температурних та смакових подразників та сприяють зміцненню емалі.
 • Для профілактики карієсу з кальцієм, оксидом цинку, фтором стимулюють відновлення твердих тканин зуба та відновлюють їхню міцність.
 • Пародонтальні підходять людям, які мають проблеми з яснами: кровоточивість, запалення, чутливість слизової оболонки. Засоби містять антисептичні компоненти та речовини, що сприяють регенерації тканин.
 • Пасти від зубного каменю з пірофосфатом, папаїном (ферментом, що розщеплює білки) та абразивними частинками найбільш ефективні у боротьбі з утворенням нальоту та твердих мінеральних відкладень на зубах.
 • Дія відбілюючих паст заснована на механічному та хімічному впливі на емаль зубів.
 • Пасти проти неприємного запаху з рота характеризуються тривалим дезодоруючим ефектом і борються з причинами неприємного запаху (бактеріями).

Знаючи, який вид пасти підходить найкраще, ви зможете вибрати потрібний продукт. При пошуку необхідно враховувати загальні параметри зубних паст:

 • склад (відсутність шкідливих речовин, алергенів, компонентів, здатних викликати подразнення слизової оболонки);
 • абразивність зубної пасти;
 • дезодоруючі властивості та тривалість ефекту свіжого дихання;
 • індивідуальні уподобання (наприклад, людям, які не переносять ментоловий аромат, ідеально підійде паста без запаху та смаку).

Последние Статьи

Notice: Undefined variable: reviews_array in /home/forkids/for-kids.com.ua/www/catalog/view/theme/barbaratheme/template/blog/article.tpl on line 143

Оставить комментарий