Интернет-магазин «Elmir.ua»

Контактные данные
Адрес сайта https://elmir.ua/
Телефоны 428, (057) 728-30-08, 0(800) 302-808

Интернет-магазин «Elmir.ua»
Отзывы покупателей

Alex Pryl 10.07.2019

По телефону оформив замовлення блоку живлення без проблем. Товар був в наявності і на наступний день, моя дружина прийшла в магазин у місті Харків, на пр. Независимости. Я попросив її, щоб вони перевірили товар і показали, що він працює, але вони їй відмовили і сказали, що ми самі повинні приносити свій прилад для перевірки їхнього продукту. Вони сказали у тому випадку, якщо він не працює у вас є 14 днів на повернення товару. Коли ми разом були вдома ми помітили, що кабель не підходить для нашого ноутбуку і навіть не намагалися його застосувати. На наступний день я прийшов у магазин і сказав, що не підходить кабель по діаметру і я хотів би змінити даний товар на інший з урахуванням різниці цін. Мені сказали пройти в сервісний центр для повернення товару. Спеціаліст ретельно переглянув блок живлення і сказав, що він несправний (всередині кабелю погнутий центральний стрижень). Я йому кажу, що ми ним не користувались. А він затверджує, що він нічим не може допомогти так, як кабель несправний. Я завірив його, що вони нам такий продали і не захотіли показувати його роботу. Мені відповіли тільки тим, що всі продавці показують товар і це ми винні в тому, що не помітили, бо ніхто не забороняє розглянути товар.
Я, як споживач, можу перевірити товар тільки в тому випадку, якщо його можна увімкнути і вимкнути і побачити це наглядним оком. А роздивлятися через лупу всі дирочки, я не повинен. Мене це не хвилює, що там всередині. Якщо щось всередині не працює, то це вже ремонт по гарантії або ж брак товару і його заміна.
Не рекомендую!!! Якщо вже оформляєте замовлення, бо немає вибору у інших магазинах, то раджу наполягати на перевірці роботи товару перед оплатою!

Оставить отзыв